Jaunumi novadā

Ādažu novada pašvaldības Izglītības un jaunatnes nodaļa ir apkopojusi aktuālo brīvo vietu skaitu privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs Ādažu novadā. Vēršam uzmanību, ka vietu skaits mainās katru dienu, līdz ar to, ja ir kādi jautājumi vai interese par konkrēto iestādi, lūdzam sazināties ar bērnudārza vadību!

• PPII “Patnis” ir 20 brīvas vietas vecuma grupā 3-5 gadi. Plašāku informāciju par bērnudārzu un kontaktus atradīsiet mājaslapā.
  • PPII “Brīvā Austras skola” ir 3 brīvas vietas vecuma grupā 1.5- 2.5 gadi. Sīkāku informāciju par bērnudārzu un kontaktus atradīsiet mājaslapā.
  • PPII “Pasaku valstība” šobrīd ir 1 brīva vieta 2020. gadā dzimušiem bērniem un 2 brīvas vietas 2018./2019.gadā dzimušiem bērniem. Sīkāku informāciju par bērnudārzu varat apskatīt mājaslapā.
  • PPII “Ādažu Brīvā Valdorfa skola” šobrīd brīvu vietu nav, bet ir iespēja pieteikties rindā. Sīkāku informāciju un kontaktus atradīsiet ABVS mājaslapā.
  • PPII “Nēģītis” par brīvajām vietām ir jāsazinās ar bērnudārzu. Sīkāku informāciju un kontaktus atradīsiet mājaslapā.
  • Ar šī mācību gada sākumu mūsu novadā privāto bērnudārzu pulkam ir pievienojies jauns bērnudārzs Kalngalē – PPII “Saulespuķe”. Šobrīd iestāde var uzņemt savā pulkā 20 bērnus vecumā 1.5-3 gadi un  14 bērnus 3-6 gadu vecuma grupā. Sīkāku informāciju un kontaktus par bērnudārzu varat apskatīt mājaslapā.

Foto: Pixabay