Jaunumi novadā

No 2022.gada septembra ir uzsākta jogas nodarbību īstenošana jogas speciālistes Zaigas Luriņas vadībā. Līdz gada beigām būs notikušas 33 nodarbības, kopā grupā reģistrēti 18 dalībnieki no Carnikavas, Garciema, Kalngales un Ādažiem.

Katra nodarbība sākas ar nelielu teorētiski – informatīvo daļu, kurā dalībnieki uzzina, ko ķermenim dod katrs jogas elements. Katru reizi dalībnieki meditē, mācās nomierināt savu prātu, atslābināties un iegūt iekšējo līdzsvaru. Tiek veltīta pastiprināta uzmanība dažādām elpošanas tehnikām, elpošanai ar diafragmu. Tiek pielāgotas jogas pozas katram individuāli, pēc spējām. Dalībnieki ir iemācījušies jogas pozas, kuras stiprina muguras un locītavu veselību.

Latvijas dzimšanas dienai par godu  jogas nodarbība pagāja latviskā gaisotnē. Notika meditācijas par Latviju, nodarbību veltot Latvijai.

Aktivitātes īstenotas iniciatīvu projekta “Ādažu novada senioru veselības uzturēšana” ietvaros, ar Ādažu novada pašvaldības līdzfinansējumu atbilstoši pašvaldības 25.05.2022. nolikumam Nr.19 “Iniciatīvas projektu finansēšanas kārtība Ādažu novada pašvaldībā”.