Jaunumi novadā

Aicinām iedzīvotājus līdz 27.decembrim paust viedokli par saistošo noteikumu grozījumu projektu “Grozījumi Ādažu novada pašvaldības 2022. gada 23. februāra saistošajos noteikumos Nr. 15/2022 “Adrešu un nosaukumu plākšņu izvietošanas un noformēšanas noteikumi””, iesūtot viedokli e-pastā dome@adazi.lv!

Saistošo noteikumu grozījumi precizē gadījumus, kad nepieciešama adrešu plāksņu izvietošana, kā arī precizē nosacījumus, par kuru neievērošanu var iestāties administratīva atbildība. Noteikumu grozījumu projekts paredz, ka adrešu un nosaukumu plāksnes jāizvieto pie adresācijas objektiem, kuru adrese reģistrēta Valsts zemes dienesta Valsts adrešu reģistrā – pie ēkām, neatkarīgi no tā, vai ēka ir nodota ekspluatācijā, kā arī pie zemes vienībām, uz kurām atrodas būve, tai skaitā, būves pamati, žogs, pagaidu vai īslaicīgās uzturēšanās būves, neatkarīgi no tā, vai būve ir nodota ekspluatācijā.

Ar pilnu saistošo noteikumu versiju aicinām iepazīties šeit: “Grozījumi Ādažu novada pašvaldības 2022. gada 23. februāra saistošajos noteikumos Nr. 15/2022 “Adrešu un nosaukumu plākšņu izvietošanas un noformēšanas noteikumi”!