Datums 17. jūlijs, 2024
Laiks18.00
Vieta Eimuri
ciemu attīstība, Eimuri, 17. jūlijs

Lai pašvaldībā plānoto Ādažu novada attīstību saskaņotu ar aktuālākajām vietējo kopienu vajadzībām un sava ciema attīstības redzējumu, veicinātu iedzīvotājus iesaistīties savas dzīvesvietas attīstībā, Ādažu novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļa kopā ar vietējām kopienām turpina Ādažu novada ciemu attīstības plānu izstrādi līdz 2027.gadam.  Līdz šim šāda attīstības plāna izstrāde Ādažu novada teritorijā ir veikta tikai vienam ciemam: 2019. gadā projekta “Coast4us” (“Piekraste mums”) ietvaros  attīstības plāns tika izstrādāts  Garupes ciemam. Ceram, ka pārējie novada ciemi sekot šai pieredzei un pārņemt Garupes labo praksi.

17. jūlijā Eimuros notiks tikšanās ar Ādažu un Carnikavas Eimuru ciemu iedzīvotājiem. Vieta un laiks tiks precizēti, tuvojoties pasākumam. Jūlijā plānotas tikšanās arī ar Alderu, kā arī Lilastes ciemu iedzīvotājiem.

Aicinām visus interesentus, kam ir viedoklis par nepieciešamajām izmaiņām šo ciemu teritorijā, kā arī vēlme līdzdarboties to attīstībā un kopīgu mērķu noteikšanā, nākt uz plānotajām sanāksmēm! Lai jau iepriekš sāktu vērtēt Ādažu novada iedzīvotāju viedokli par situāciju savā ciemā un vēlamajām tā izmaiņām līdz 2027.gadam, aicinām piedalīties arī aptaujā. Aptauja tiek organizēta elektroniski.