Ādažu novadā rīkos vasaras nometni Ukrainas un Latvijas bērniem

Turpinot gādāt par veiksmīgu Ukrainas bērnu integrāciju Latvijā, Ādažu novada pašvaldībā no 12.08.2024. līdz 16.08.2024. norisināsies dienas nometne “Sadodamies rokās”, kurā piedalīsies četrpadsmit bērni.  Lielākā nometnes daļa būs Ukrainas bērni, kuri savu dzīvesvietu reģistrējuši Ādažu novada pašvaldībā.  Nometne tiek rīkota ar mērķi nodrošināt atbalstu Ukrainas bērnu un jauniešu socializācijai, labsajūtai, kā arī latviešu valodas prasmju pilnveidei, komunicējot un sadarbojoties savā starpā ar Latvijas bērniem un jauniešiem daudzveidīgās radošās un izglītojošās aktivitātēs.

Nometnes dalībnieku komplektēšanu veic nometnes organizators biedrība “Inovatīvās izglītības attīstības biedrība”,  inovativa.izglitiba@gmail.com