Jaunumi novadā

16.februārī no  plkst. 18.30 līdz 20.30, Ādažu Kultūras centra skatītāju zālē (Gaujas ielā 33A, Ādažos) notiks tematisks vakars “Izdegšana – kas tā ir, kāpēc mēs izdegam un kā to novērst?”, par izdegšanu dažādās dzīves jomās – darbā, bērnu audzināšanā, mācībās. Par izdegšanu pusaudžiem un jauniešiem. Tiks skaidrots, kā atšķirt izdegšanu no pārslodzes vai noguruma, kā arī tiks sniegti praktiski ieteikumi, lai samazinātu izdegšanu vai izdegšanas risku. Tematisko pasākumu vadīs psiholoģe Diāna Zande.

Vēlama (bet ne obligāta) iepriekšēja pieteikšanās rakstot uz e-pastu: annija.dukate@adazi.lv vai zvanot +371 67398061.

Jaunākajai informācijai par pasākumu sekojiet līdzi Ādažu novada pašvaldības mājas lapā un sociālajos tīklos. Pasākuma laikā tiks veikta fotofiksācija Projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai. Dalība pasākumā ir bez maksas!

Pasākums tiek īstenots projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagastā” Nr.9.2.4.2/16/I/001, ietvaros.

Annija Dukāte