Jaunumi izglītībā Jaunumi novadā
Informatīvs baneris par tematisko vakaru

Ceturtdien, 20. aprīlī, no plkst. 18.15 līdz 20.15 aicinām uz tematisko vakaru “Dažādu emociju ietekme uz veselību un attiecībām ikdienā”, kas notiks Ādažu Kultūras centra skatītāju zālē (Gaujas iela 33A, Ādaži).

Kāda ir atšķirīgu temperamentu nozīme emociju izpausmē? Kādēļ katrs cilvēks izjūt un izpauž emocijas savādāk, kā tās apzināties, izprast un spēt vadīt? Ja vēlies uzzināt atbildes uz šiem jautājumiem, noteikti apmeklē tematisko vakaru. Tajā tiks runāts arī par to, kā ignorētas un apspiestas emocijas var izpausties simptomu un slimību veidā.

Tematisko vakaru vadīs ārsts – psihoterapeits Artūrs Miksons.

Vēlama (bet ne obligāta) iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: annija.dukate@adazi.lv vai zvanot 67398061. Lūdzu sekojiet līdzi informācijai par pasākumu Ādažu novada pašvaldības mājas lapā. Pasākuma laikā tiks veikta fotofiksācija Projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai.

Dalība tematiskajā vakarā ir bez maksas!

Eiropas Sociālā fonda logo

Pasākums tiek īstenots projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagastā” Nr.9.2.4.2/16/I/001, ietvaros.