Jaunumi pašvaldībā

23.jūlijā plkst. 9.00 notiks Ādažu novada pašvaldības domes ārkārtas sēde. Sēde notiks Carnikavā, Stacijas ielā 5, sēžu zālē. Domes sēžu tiešraidēm ir iespējams sekot līdzi pašvaldības Youtube kanālā.

LĒMUMPROJEKTI:

1. Par Ādažu novada pašvaldības domes 2023. gada 23. augusta kārtējās sēdes darba kārtības apstiprināšanu (ziņo Karīna Miķelsone)
  2. Par nolikuma “Ādažu novada pašvaldības Pedagoģiski medicīniskās komisijas nolikums” projektu (ziņo Karīna Miķelsone, Ligita Anspoka)
  3. Par Ādažu vidusskolas telpu nomas maksu (ziņo Karīna Miķelsone, Solvita Vasiļevska)
  4.
  5.
  6. Par atklāta konkursa izsludināšanu (ziņo Karīna Miķelsone, Artis Brūvers)
  7. Informatīvs ziņojums par SIA “Ādažu ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu izmaiņām (ziņo Aivars Dundurs)
  8. Pašvaldības izpilddirektora ziņojums par pašvaldības domes lēmumu izpildi un pašvaldības darbu (ziņo Guntis Porietis)

-SLĒGTĀ DAĻA-

1. Par sociālo palīdzību dzīvojamo telpu risināšanā (ziņo Kerola Dāvidsone, Rita Rossoha-Sadoviča)