Jaunumi izglītībā
ped konf

28. augustā Carnikavas pamatskolā notiks Ādažu novada pedagogu konference 2024 “Izglītības – radošums un pārmaiņas”. Konferencē tiks aktualizētas Ādažu novada izglītības jomas aktualitātes un uzstāsies Edgars Plētiens (IZM direktora vietnieks izglītības kvalitātes vadības un digitālās transformācijas jomā), Romans Alijevs (Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas direktors) un Marija Ābeltiņa (Dr. psych., klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas speciāliste un supervizore).

Pasākumu un paneļdiskusiju vadīs Valdis Melderis.

Būs iespējams izvēlēties Interešu telpas, kurās tiks aktualizēta iekļaujošā izglītība, tehnoloģiju joma, mācību stundu vērošana, Valdorfa pedagoģijā u.c. Konferences noslēgumā pedagogus ar muzikālu sveicienu iepriecinās Roberto Meloni. Pieteikšanās līdz 22. augustam (vietu skaits ierobežots) aizpildot pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/1UzcIhyeavb4f0q71AeYI-CAQUFLOITn8jSvhalKb6OU/viewform?edit_requested=true

ped konf plakats