Nometnes
rudens nometnes

Aicinām iepazīties ar Ādažu novada pašvaldības līdzfinansēto bērnu un jauniešu 2024. gada rudens nometņu aprakstiem un izvēlēties vienu, kas visvairāk atbilst Jūsu bērna interesēm un ģimenes plāniem.

Šogad notiks 3 rudens dienas nometnes ar vecāku dalībmaksu līdz 80 eiro ( bērniem ar maznodrošinātās vai trūcīgās mājsaimniecības statusu nometne ir bezmaksas).

Pieteikšanās elektroniski pieejama šajā publikācijā un pie katras nometnes apraksta sadaļā "Pašvaldības līdzfinansētās nometnes", spiežot pogu “PIETEIKTIES”  un aizpildot kontaktformā nepieciešamo informāciju.

DIENAS nometnes 7 - 9 gadi

7 – 9 gadi

09:00- 16:00

Smaidi! Smejies! Piedzīvo!

Dot bērniem priekštatu, ka viņi spēj paveikt vairāk nekā domā – mācīsimies sagatavoties nodarbībām, sagatavot tām nepieciešamos materiālus. Mācīties pašiem risināt problēmsituācijas pēc 5 soļu principa. Mācīsimies orientēties pilsētā, meklējot nozīmīgus objektus Ādažos. Radošās darbnīcas - koka ripiņu medaļu veidošana, iededzinot tajā savu vārdu. Koka zariņu rāmīšu veidošana paša zīmētam zīmējumam vai pašportretam. Ballīte Helovīna stilā. Kopā skatīsimies bērnu izvēlēto filmu, par kuru paši iepriekšējā dienā nobalsos, mācoties lietot tādus digitālos rīkus kā mentimeter.com

Nometnē iekļautas pusdienas

Ādažu sākumskola, Attekas iela 16, Ādaži

Vadītāja  –  Dzirkstīte Jansone

Organizē – pašnodarbināta persona Dzirkstīte Jansone

e-pasts: dzjansone@gmail.com

Dalības maksa 78 EUR

7 – 9 gadi

10:00- 16:00

PIETEIKTIES

“Rudens brīvlaiks Helovīnu noskaņās"

Rudens piedzīvojums un radošās darbnīcas Helovīnu noskaņās. Bērni darbosies radošās darbnīcās - mākslas darbu veidošana no dabas materiāliem un krāsām tematam “Rudentiņš bagāts vīrs”, ķirbja veidošana no papīra, Helovīnu masku gatavošana, Helovīnu dekoru gatavošana. Protams, katru dienu uzturēsimies svaigā gaisā dodoties mini pārgājienos, lai iepazītu Ādažus, būs foto orientēšanās, kurā atpazīsim dažādus objektus novadā,  veidosim dabā mandalu no dabas materiāliem un  sportiskas aktivitātes katru dienu. Nometnes noslēgumā uz nometni ņemam līdzi masku tērpus un ballējamies Helovīnu noskaņu stiliņā.

Nometnē iekļautas pusdienas.

Ādažu sākumskola, Attekas iela 16, Ādaži

Vadītāja  –  Elizabete Ankipova Organizē - biedrība “Wingspan      e-pasts: wingspan.biedriba@gmail.com

Dalības maksa 80 EUR

(nometnes maksa bez pašvaldības līdzfinansējuma 125 EUR)

DIENAS nometnes 10 - 12 gadi

Vecuma

posms

Norises laiks

Nometnes nosaukums

Apraksts

Norises vieta, īstenotājs un vadītājs

10- 12 gadi

10:00- 16:00

PIETEIKTIES

Angļu valodas nometne “Upside Down World”

Nodarbību valoda – angļu valoda. Lai arī gandrīz visas aktivitātes notiek angļu valodā, bērniem bez priekšzināšanām pilnīgi viss tiek tulkots latviešu vai krievu valodā. Programmas galvenais mērķis ir svešvalodu komunikatīvās kompetences veidošana, kas tiek balstīta uz viņu spēju un vēlmi sazināties angļu valodā; pasniegt un ieinteresēt bērnus mācīties angļu valodu.

Nometnes dienas programmā – spēles, kā uzmini produktu pēc garšas, pārtikas bingo, Flashcard,sSkices veidošana robotam un robota izgatavošana no dažādiem materiāliem, laika mašīnas izveidošana no kartona, papīra un citiem materiāliem, laika ceļotāja talantu šovs, u.c. Praktizēsim rakstīšanu un vārdu krājuma lietošanu, radošo spēju attīstīšana, rakstiskās runas prakse, teikumu veidošana.

Nometnē iekļautas pusdienas.

Ādažu sākumskolā, Attekas ielā 16, Ādaži

Vadītāja  –  Ekaterina Klein Organizē – "Angļu valoda Ling Me Fun" biedrība

e-pasts: lingme.please@gmail.com

Dalības maksa 80 EUR

(nometnes maksa bez pašvaldības līdzfinansējuma 125 EUR)

Noteikumi un cita informācija:

• Nometnes dalībniekam ir jābūt deklarētam Ādažu novadā
    • Nometņu pieteikšanās anketas būs atvērtas no 6. oktobra plkst.12.00 līdz sasniegts maksimālais skaits + 5 rezerves dalībnieki katrā nometnē, bet ne ilgāk par 10.10.2024. plkst.14:00
    • Pieteikšanās notiek elektroniski pie konkrētās nometnes apraksta atverot pievienoto saiti un aizpildot veidlapā nepieciešamo informāciju!
    • Katrā nometnē tiek uzņemti līdz 20 dalībnieki
    • Nometnes dalībnieki tiks uzņemti rindas kārtībā pēc anketas iesūtīšanas laika un izvērtēšanas vai atbilst nosacījumiem:
      • dalībnieks ir deklarēts Ādažu novadā
      •  ir pieteikts tikai vienā nometnē
      •  dalībnieka vecums atbilst nometnes paredzētai mērķgrupai
    • Prioritāri vieta nometnē tiek piešķirta:
      • bērniem dienas nometnēs, kuru ģimenei ir noteikts maznodrošinātās vai trūcīgas mājsaimniecības statuss (vecākiem tas ir jāatzīmē anketā);
      • brālim vai māsai, ja rindas kārtībā uz to pašu vecuma posma nometni ir uzņemts viens no ģimenes bērniem.
    • Pēc pieteikšanās anketas slēgšanas līdz 12.10.2024. vecākiem uz  norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums vai atteikums par dalību izvēlētajā nometnē.
    • Detalizētu informācija par nometnes programmu var saņemt rakstot interesējošās nometnes vadītājam uz norādīto e-pastu pie apraksta.

Papildus informāciju par pieteikšanās un apstiprināšanas kārtību var saņemt rakstot uz e-pastu: alise.timermane@adazunovads.lv

Papildus INFORMĀCIJA:

1. Vecākiem, kuri audzina bērnu ar noteiktu invaliditāti. Jūs varat izvēlēties jebkuru nometni Latvijas teritorijā, kura nodrošina atbilstošas nodarbības Jūsu bērna vajadzībām. Pabalsts ģimenei par tāda bērnu uzturēšanos nometnēs, kuriem noteikta invaliditāte, ir līdz 200 eiro par vienu bērnu, nepārsniedzot nometnes faktiskās izmaksas. Pabalstu piešķir vienu reizi gadā.