Jaunumi sportā

Sērijā līdz divām uzvarām izcīnot panākumu ar 2-1 pār basketbola klubu “Mitausports” (Jelgava), trenera Salvja Mētras vadītie Ādažu un Carnikavas apvienotās komandas basketbolisti iekļuvuši Reģionālās Basketbola līgas ceturtdaļfinālā.

Pamatturnīrā novada komanda izcīnīja ceturto vietu Centra divīzijā, visu triju divīziju summā tiekot ierindota 11.pozīcijā). Astotdaļfinālā tai pretī stājās trešā spēcīgākā Rietumu komanda (7.pozīcija RBL rangā) Jelgavas “Mitausports”.

Viesturam Koham gūstot 37 punktus un izcīnot 11 atlēkušās bumbas, “Ādaži/Carnikava” sērijas pirmajā spēlē izbraukumā izcīnīja uzvaru ar 97:87. Sēriju noslēgt divās spēlēs neizdevās, jo savā laukumā tika piedzīvots zaudējums ar 56:69.

Izšķirošajā spēlē, kas notika 17.februārī Jelgavā, ādažnieki jau pirmajā puslaikā iekrāja 21 punkta pārsvaru (49:28). Noturēt gan to neizdevās un ceturtās ceturtdaļas vidū mājinieki panāca neizšķirtu (67:67), tomēr izšķirošajās minūtēs “Ādaži/Carnikava” nodemonstrēja pārliecinošāku sniegumu, īstajos brīžos punktus gūstot Ričardam Viesturam Ciferonam, Viesturam Koham un Jānim Ābolam – uzvara ar 80:73. Kohs izšķirošajā spēlē guva 29 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbās, bet Ābols atzīmējās ar 21 punktu. Jāizceļ arī Gata Justoviča, kurš komandai pievienojās izslēgšanas spēlēs, produktīvais un daudzpusīgais sniegums – pieci punkti, 11 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles.

Ceturtdaļfinālā “Ādaži/Carnikava” basketbolistus gaida nopietns izaicinājums – Austrumu divīzijas labākā komanda un pamatturnīra ranga 2. pozīcijas īpašniece “Madona/BJSS”, kas astotdaļfinālā ar 2-1 (77:68, 65:92, 110:64) pārspēja Rūjienu.