Uzņēmējdarbības jaunumi

30.martā Ādažu novadā viesojās pārstāvji no Vestlannes reģionālās pašvaldības (Vestland fylkeskommune) (Norvēģijas Karaliste). Vizīte norisinājās Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta ,,Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Rīgas plānošanas reģionā” ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt Rīgas plānošanas reģiona (RPR) līdzsvarotu attīstību ar reģionālo uzņēmējdarbības atbalsta mehānismu palīdzību. Projekta ieviešana tika uzsākta 2021.gada jūlijā un dažādas aktivitātes ir ieplānotas līdz 2024.gada aprīlim. Norvēģu partneri sniegs konsultatīvu atbalstu, palīdzot izveidot jaunus kontaktus starp Norvēģijas un Latvijas pašvaldībām, uzņēmējiem un jauniešiem.

Vizītes ietvaros Vestlannes pašvaldības un RPR pārstāvji apmeklēja Ādažu uzņēmējus SIA Felici un SIA Rubrig un Ādažu novada pašvaldībā tikās ar Domes priekšsēdētāja vietnieci attīstības jautājumos Karīnu Miķelsoni. Liels paldies Ādažu uzņēmēju biedrībai par atbalstu vizītes organizēšanā un uzņēmējiem par viesmīlību!