Ādažu bērnudārza siltināšana turpinās

Kā jau tika ziņots, Ādažu pirmsskolas izglītības iestādes “Strautiņš” ēkas fasādes vienkāršotās atjaunošanas darbi, ņemot vērā sliktu laikapstākļu iestāšanos, netika pabeigti plānotajā laikā. Darbi turpināsies arī martā. Tā kā darbi tiek veikti Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētā 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldības ēkās” projekta “Ādažu pirmsskolas izglītības iestādes energoefektivitātes paaugstināšana” ietvaros, dome ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru parakstīja vienošanās grozījumus, kas paredz pagarināt arī projekta īstenošanas termiņu.