Jaunumi novadā

Biedrība “Privātā Vidusskola ĀBVS” īstenos iniciatīvu projektu “Ārpustelpu sporta veida disku golfa popularizēšana Ādažu novada jauniešu vidū, organizējot nodarbības, mini sacensības un uzstādot demonstrācijas disku grozu Ādažu Brīvās Valdorfa skolā”.

Projekta mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū, iepazīstinot ar spēli “disku golfs”, tā noteikumiem, aprīkojumu, organizējot spēles nodarbības un mini sacensības ĀBVS skolēniem, veicinot viņu interesi par visos gadalaikos viegli pieejamu ārpustelpu sporta veidu, un paplašinot brīvā laika pavadīšanas iespējas veselīgā veidā.

Projekta aktivitātes:

1. 7 - 8. klašu skolēniem organizēt praktiskas nodarbības, iepazīstinot ar spēli - tās norisi, noteikumiem, aprīkojumu, veicot praktiskus vingrinājumus un apgūstot dažādu veidu metienus, kā arī, noslēgumā organizēt disku golfa mini sacensības klašu grupā;
  2. iegādāties vienu disku golfa grozu ar plāksnīti – izmetiena vietas norādi, kas būs publiski pieejams skolas teritorijā un tiks izmantots disku golfa spēlei;
  3. iegādāties mini un sacensību diskus, pasniedzot kā balvas veiksmīgākajiem disku golfa sacensību dalībniekiem, tādejādi veicinot turpināt spēlēt disku golfu.

Projekts norisināsies no 2023. gada 9. oktobra līdz 10. decembrim ĀBVS teritorijā.

Projekta mērķauditorija:

1. nodarbību un mini sacensību dalībnieki ir bērni un jaunieši vecumā no 13-15 gadiem – aptuveni 125 jaunieši;
  2. uzstādot demonstrācijas disku golfa grozu 400 ĀBVS skolēni vecumā no 7 līdz 18 gadiem - aptuveni 100 Ādažu novada bērni un jaunieši, kuri apmeklē ĀBVS sporta laukumu.

Aktivitātes īstenotas iniciatīvu projekta Ārpustelpu sporta veida disku golfa popularizēšana Ādažu novada jauniešu vidū, organizējot nodarbības, mini sacensības un uzstādot demonstrācijas disku grozu Ādažu Brīvās Valdorfa skolā”.