Jaunumi pašvaldībā

Ar 2021. gada jūniju Ādažu novada dome aicina darbā juristu uz pilnu slodzi.  Amata mērķis: Juridisko dokumentu sagatavošana un noformēšana, tiesību aktu analīze un piemērošana.

Prasības pretendentam:

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • darba pieredze jurisprudencē vismaz 2 gadi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • zināšanas un pieredze normatīvo aktu piemērošanā;
  • pieredze administratīvo aktu sagatavošanā;
  • spēja sastādīt procesuālus dokumentus tiesai;
  • spēja un prasme veikt pārstāvību civilprocesā, administratīvajā procesā un citos procesos tiesās, valsts pārvaldes iestādēs;
  • informācijas izklāsta prasmes un argumentācijas spējas;
  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • precizitāte, uz rezultātu orientēta pieeja darbam;
  • labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar biroja tehniku un MS Office;
  • vēlme un prasmes pastāvīgi pilnveidot esošās un apgūt jaunas zināšanas;
  • spēja atbildēt par uzdotā darba norisi, rezultātiem un par paša pieņemtajiem lēmumiem.

Galvenie pienākumi:

  • sniegt atzinumus par domes juridiska rakstura dokumentu projektu atbilstību normatīvo aktu prasībām;
  • pārstāvēt domes intereses visu līmeņu Latvijas Republikas tiesās; vai sagatavot prasības pieteikumus, paskaidrojumus un iebildumus iesniegšanai tiesu instancēs. Sagatavot tiesas spriedumu un lēmumu pārsūdzēšanas rakstus, kā arī veikt tiesu spriedumu apkopojumu un analīzi;
  • sagatavot pašvaldības ārējo un iekšējo normatīvo aktu, individuālo tiesību aktu (administratīvie akti un citi pārvaldes lēmumi) projektus, līguma projektus c. dokumentu projektus pašvaldības kompetences ietvaros.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • iepriekšēja pieredze jurista amatā pašvaldībā;
  • pieredze valsts vai pašvaldību pārvaldē;
  • vēlams atsauksmes par līdzšinējo profesionālo darbību.

Piedāvājam:

  • Dinamisku, atbildīgu un interesantu darbu;
  • Garantētu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas;
  • Bruto algu EUR 1244,00-1313,00 (profesijas kods 2611 01)

Pretendentam jāiesniedz:

  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • CV, motivācijas vēstule.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2021.gada 5.maijam uz e-pastu: vakance@adazi.lv vai pa pastu: Ādažu novada dome, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads LV-2164. Uzziņas pa tālruni +371 67895717, +371 67996461. Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz atlases nākamo kārtu.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka: 1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs prendentu atlases norisi; 2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ādažu novada dome,  kontaktinformācija Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164. tālr. +371 67997350, elektroniskā pasta adrese: dome@adazi.lv . Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs variet iegūt tīmekļvietnes www.adazi.lv sadaļā “Pašvaldība/Dokumenti/Privātuma politika”.

Ar citām vakancēm pašvaldībā aicinām iepazīties sadaļā Pašvaldība/Vakances.