Jaunumi sportā
W14 grupas orientieristes, Ādažu BJSS

16. un 17.septembrī Ādažu Bērnu un jauniešu sporta skolas un orientēšanās kluba "Kāpa" orientieristi piedalījās Latvijas kausa posmā "Cēsu rudens" garajā distancē un stafetēs.

Individuālajā vērtējumā M16 grupā uzvaru izcīnīja Rūdolfs Graudiņš (Ādažu BJSS/Kāpa OK), bet M18 grupā – Roberts Arnicāns (Kāpa OK/Ādažu BJSS). W10 grupā3. vietu izcīnīja Kate Salnāja (Kāpa OK), W14 grupā Emīlija Terentjeva (Kāpa OK/Ādažu BJSS), bet M10 grupā trešais bija Kristaps Dzērve (OK Kāpa).

M60 grupā uzvarēja Aigars Tučs, M65 – Juris Šinke,  "OPEN1" grupā – Ainārs Lupiķis (šajā grupā trešais bija Jānis Saliņš), bet M35 grupā 3.vietu izcīnīja Jānis Rukšāns. Trešo vietu Elites grupā (W21E) ieņēma Irita Puķīte, W65 grupā trešā bija Ārija Šinke, bet W70 grupā pie panākuma tika Rita Kukka. Visi pārstāv Ādažu novadā bāzēto orientēšanās klubu "Kāpa".

Visas sacensību rezultātus var aplūkot ŠEIT.

Otrajā dienā norisinājās sacensības stafetēs. Uzvaras izcīnīja W14 grupas meitenes (Lauma Līva Saklaure, Krista Grantskalna, Emīlija Terentjeva) un M16 grupas puiši (Rudolfs un Roberts Graudiņi, Kristofers Kančs), otro vietu M12 grupas zēni (Gustavs Arnicāns. Roberts Kazaks, Raimonds Saklaurs), bet trešo – W12 grupas meitenes (Herta Grantskalna, Madara Terentjeva, Anete Salnāja). Uzvaras izcīnīja M195 grupas vīri (Juris Šinke, Edgars Andža, Rolands Laveiķis) un W195 grupas dāmas (Ruta Kukka, Ārija Šinke, Ligita Grunde).

Detalizēti stafešu rezultāti aplūkojami ŠEIT.