Jaunumi sportā
2.martā Ādažu teritorijā notiek karavīru apmācība pilnā kaujas ekipējumā diennakts gaišajā un tumšajā laikā

Latvijas skolu Ziemas festivālā, kas 24.februārī norisinājās Ērgļos, Gaiziņkalnā un Smeceres silā, veiksmīgi startējušas Ādažu novada skolas, izcīnot četras zelta, vienu sudraba un vienu bronzas medaļu.

Kalnu slēpošanas milzu slaloma distancē 3. grupā zēniem uzvaru izcīnīja Ādažu vidusskolas skolēns Rihards Hartmanis, bet trešo vietu ieņēma Ādažu Brīvās Valdorfa skolas audzēknis Lūkas Mazais. Jāuzsver, ka mūsu novada skolēni ieņēma piecas no pirmajām sešām vietām – ceturto rezultātu uzrādīja Eduards Kapteinis-Veits (Carnikavas pamatskola), piekto Ričards Dišlers (Ādažu vidusskola), bet sesto Otto Blaus (Carnikavas pamatskola). 1. grupā jauniešiem 9.vietu izcīnīja Ralfs Bergmanis (Ādažu vidusskola).

2.grupā meitenēm Ādažu vidusskola izcīnīja dubultuzvaru – zelta godalgu izcīnīja Loreta Reitere, bet sudraba medaļu – Dārta Elīza Jaundzema. Savukārt Katrīna Kapitonova (Ādažu vidusskola) ieņēma 8.vietu, Paula Skrastiņa (Ādažu Brīvā Valdorfa skola) – 9. vietu. 3.grupā meitenēm 14.vietā Odrija Kapitonova (Ādažu vidusskola).

Frīstaila snovbordā junioriem Ādažu vidusskolas audzēknis Toms Freibergs, bet sniega volejbolā labākā izrādījās Ādažu Brīvās Valdorfa komanda.

Kopvērtējumā trīs zelta un viena sudraba medaļa Ādažu vidusskolai deva augsto 6.vietu medaļu sadalījumā, bet Ādažu Brīvā Valdorfa skola ieņēma 20.vietu.

Plašāka informācija par festivālu un detalizētiem rezultātiem.

Foto: Māris Vancevičs Photography / Latvijas Sporta federāciju padome