Uzņēmējdarbības jaunumi
Klientu apkalpošanas centrs

Ar 14. jūniju Ādažu novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs atsāk klientu pieņemšanu klātienē, iepriekš pierakstoties. Aicinām klientus pakalpojumu saņemšanai pierakstīties, zvanot pa tālr.: +371 67997350, lai saņemtu pakalpojumu noteiktajā datumā un laikā.

Atgādinām, ka VPVKAC pakalpojumus var saņemt attālināti:

• elektroniski, apmeklējot pašvaldības tīmekļvietni;
  • konsultējoties ar VPVKAC darbiniekiem par pakalpojumu pieteikšanu pa tālr.: +371 67997350 vai rakstot uz e-pasta adresi: dome@adazi.lv;
  • iesniegumu domei var iesniegt portālā sadaļā “Iesniegums iestādei” vai izmantojot E-adresi;
  • iesniegumu domei var iesniegt, atstājot to domes pastkastēs (atrodas pie domes un Kultūras centra ieejas durvīm);

Svarīga informācija!

Infekcijas izplatīšanās gadījumā informācija par pakalpojuma saņēmēja/klienta apmeklējumu var tikt nodota Slimību profilakses kontroles dienestam. Aicinām ikvienu apmeklētāju būt atbildīgam un ievērot valdības noteiktos epidemioloģiskos pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.