Jaunumi novadā
jaunas-domes-pirma-sede

(PAPILDINĀTS)1.jūlijā notikusi līdzšinējo Ādažu un Carnikavas novadu apvienošanās Ādažu novadā, kurā turpmāk ietilps divi pagasti – Ādažu pagasts un Carnikavas pagasts, kā to paredz Administratīvi teritoriālā reforma.

Apvienotā Ādažu novada domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē par domes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks (Latvijas Reģionu Apvienība). Balsošana notika atklāti, izmantojot vēlēšanu zīmes. Par Māri Sprindžuku balsoja visi 15 no pašvaldībā ievēlētajiem deputātiem. Par priekšsēdētāja vietnieku pašvaldības funkciju jautājumos ievēlēts Imants Krastiņš (Jaunā konservatīvā partija), par priekšsēdētāja vietnieci attīstības jautājumos ievēlēta Karīna Miķelsone (Latvijas Reģionu Apvienība), izpilddirektora amatā apstiprināts Guntis Porietis.

2021. gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanās Ādažu novadā ievēlēti 15 deputāti: no partijas “Latvijas Reģionu Apvienība” – Māris Sprindžuks, Kerola Dāvidsone, Valērijs Bulāns, Kristīne Savicka, Karīna Miķelsone, Arnis Rozītis, no partijas “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA” – Daiga Mieriņa, Genovefa Kozlovska, Gatis Miglāns, Raivis Pauls, no partijas “Jaunā konservatīvā partija” – Imants Krastiņš, Arta Deniņa, no “Kustība “Par!””, Jaunā VIENOTĪBA – Sniedze Brakovska, no partijas “Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija – Jānis Leja, no partijas “Latvijas Zaļā partija” – Gundars Bojārs.

Domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks izsludināja domes ārkārtas sēdi, kas notiks šodien, 1. jūlijā plkst.13.30, lai jaunā dome lemtu par apvienotā novada nolikuma apstiprināšanu, ievēlētu priekšsēdētāja vietniekus, apstiprinātu izpilddirektoru, ievēlētu domes komitejas, izveidotu Reorganizācijas komisiju, lemtu par novada ģerboni un citiem jautājumiem.