Jaunumi sportā
Ādažu bērnu jauniešu sporta skola, jauniešu čempionāti, vieglatlētika
Treneres Liene Poļaka un Sandra Krūma ar ĀBJSS audzēkņiem. Foto: Guntis Bērziņš, LVS

Jūnijā tika aizvadīti Latvijas čempionāti vieglatlētikā jauniešiem vecuma grupās U14, U16 un U18. Ādažu Bērnu un jauniešu sporta skolu čempionātos pārstāvēja 18 audzēkņi, izcīnot astoņas medaļas.

16. un 17. jūnijā Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts  U18 vecuma grupā, kurā veiksmīgi startēja Laura Ozola. Viņa izcīnīja 1. vietu 2000 metru kavēkļu skrējienā (7:40.45) un 2. vietu 400 metru barjerskrējienā (1:06.35).

Savukārt 29. un 30. jūnijā Jelgavā sacentās U14 un U16 vecuma grupu jaunie sportisti.  U14 grupā 80 metru barjerskrējienā uzvarēja Ēriks Veldre, bet otro vietu šajā distancē izcīnīja vēl viens ādažnieks Gustavs Pazars. Viņi kopā ar komandas biedriem Markus Ruso un Edvardu Krūmu triumfēja arī 4x100 metru stafetē (52.84).

U16 vecuma grupā 1. vietu 300 metru barjerskrējienā un 3. vietu 110 metru barjerskrējienā izcīnīja Toms Melderis. Jāuzsver, ka Toma Melderis 300 metru barjerskrējienā sasniedza otro vietu laiku labāko rezultātu Latvijas vēsturē šajā vecuma grupā (39.74), kas tikai par 0.14 sekundēm atpaliek no Latvijas rekorda U16 vecuma grupā.
Jau pieminētajā 300 metru barjerskrējienā trešo vietu izcīnīja Kristofers Štegmanis.

Ādažu jaunos vieglatlētus trenē Andis Ješkins, Sandra Krūma un Liene Poļaka.

U18 vecuma grupas rezultāti aplūkojami ŠEIT. U14 un U16 vecuma grupu rezultātus var apskatīt ŠEIT