Jaunumi izglītībā

Līdz 2023. gada  8.septembrim (ieskaitot) aicinām iesniegt projektus neformālo izglītības pasākumu organizēšanai Ukrainas bērniem un jauniešiem Ādažu novadā.

Ādažu novada pašvaldība izsludina konkursu neformālās izglītības pasākumu un aktivitāšu organizēšanai līdz 2023. gada 1. decembrim programmas “Neformālās izglītības pasākumi, t.sk. latviešu valodas apguve, Ukrainas bērniem un jauniešiem” ietvaros.

Pasākumu mērķis - organizēt neformālās izglītības pasākumus Ukrainas bērniem un jauniešiem, kā arī nodrošināt bērnu psihoemocionālo labbūtību un socializāciju, apgūstot latviešu valodu.

Pasākumu organizētāji- valsts un pašvaldību iestādes, biedrības un nodibinājumi, jaunatnes nevalstiskās organizācijas, bērnu nometņu organizētāji un citas juridiskas personas.

Pasākumu dalībnieku mērķgrupa - Ukrainas bērni un jaunieši, vecumā no 5 līdz 18 gadiem (ieskaitot), kuriem pagaidu dzīvesvieta ir noteikta vai deklarēta Ādažu novada administratīvajā teritorijā.

Pasākumu norises laiks: līdz 2023. gada 1. decembrim.

Pasākumu īstenošanā var izmantot dažādas darbības formas, piemēram, valodas mācīšanās un neformālās / interešu izglītības nodarbības, radošās darbnīcas, saliedēšanās pasākumi, ekskursijas, āra aktivitātes, talkas, muzeja un kultūras pasākuma apmeklējumi, u.c.

PROJEKTA PIETEIKUMUS aicinām iesniegt līdz 2023. gada 8. septembrim (ieskaitot):

• valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.gov.lv, nosūtot iesniegumu uz pašvaldības oficiālo elektronisko adresi;
  • klātienē iesniedzot iesniegumu Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (turpmāk – VPVKAC) Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, vai Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads, vai pa pastu ar norādi “Ādažu novada pašvaldības Izglītības un jaunatnes nodaļai, Ukrainas bērnu un jauniešu neformālās izglītības pasākuma Ādažu novadā projektu konkursa pieteikums”  (pasta zīmogs - 2023. gada 8. septembris);
  • nosūtot ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu uz pašvaldības elektronisko pasta adresi dome@adazi.lv

Projekts tiek finansēts Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta ietvaros, kur īstenotājs ir  Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar pašvaldībām līdz 2023. gada 1. decembrim. Projekts tiek īstenots ar mērķi sniegt atbalstu neformālās izglītības pasākumu nodrošināšanai, t.sk. latviešu valodas apguvei, Ukrainas bērniem un jauniešiem.

Vairāk informāciju var saņemt zvanot uz tālruni 23556621 vai rakstot uz e-pastu- kristine.ludina@adazi.lv.