Jaunumi novadā

20. aprīlī plkst. 18.15-20.15, Ādažu Kultūras centra skatītāju zālē (Gaujas iela 33A, Ādaži) notiks tematisks vakars “Dažādu emociju ietekme uz veselību un attiecībām ikdienā”.

Pasākumā iepazīsim sekojošas tēmas:

1. Atšķirīgu temperamentu nozīme emociju izpausmē;
  2. Kamdēļ katrs cilvēks izjūt/pieredz un izpauž emocijas nedaudz citādāk;
  3. Kamdēļ ir svarīgi savas emocijas apzināties, izprast un spēt tās vadīt;
  4. Kā ignorētas un apspiestas emocijas var izpausties simptomu un slimību veidā.

Tematisko vakaru vadīs ārsts – psihoterapeits Artūrs Miksons.

Vēlama (bet ne obligāta) iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: annija.dukate@adazi.lv vai zvanot +371 67398061. Lūdzu sekojiet līdzi informācijai par pasākumu Ādažu novada pašvaldības mājas lapā. Pasākuma laikā tiks veikta fotofiksācija Projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai.

Dalība tematiskajā vakarā ir bez maksas!

logo

Pasākums tiek īstenots projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagastā” Nr.9.2.4.2/16/I/001, ietvaros.