Jaunumi novadā

Prasības pretendentiem:

• augstākā izglītība (2.līmeņa profesionālā vai akadēmiskā), vēlama vismaz 2 gadu ilga praktiskā darba pieredze;
  • spēja izstrādāt procesuālos dokumentus (iesniegumus, atzinumus, lēmumus, protokolus u.c.);
  • spēja organizēt darbu ar bērniem un jauniešiem, veidot aptaujas, analizēt problēmas, izstrādāt priekšlikumus;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
  • prasme pielietot teorētiskās zināšanas praksē, pārzinot darbu izpildei nepieciešamos normatīvos aktus;
  • spēja strādāt starpdisciplinārā komandā;
  • komunikācijas prasme, spēja saprasties, uzklausīt citus, analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.

Galvenie pienākumi:

• izstrādāt  ilgtermiņa interešu izglītības attīstības plānu novadā, regulāri analizēt plāna īstenošanu un  izstrādāt priekšlikumus interešu izglītības programmas plāna  pilnveidei.
  • sniegt atbalstu interešu izglītības pedagogiem, nodrošinot metodisko palīdzību projektu un pasākumu organizēšanā.
  • pārraudzīt interešu izglītības pedagogu  darbu un profesionālās kompetences pilnveidi.
  • organizēt interešu izglītības programmu izvērtēšanas komisijas sēdēs..
  • organizēt interešu izglītības un ārpusstundu pasākumus novada mērogā, tai skaitā dienas nometnes (radošās darbnīcas)
  • pārstāvēt pašvaldību amata kompetences jautājumos, informēt domes vadību par rezultātiem.

Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze līdzīgā darbā pašvaldībā vai valsts pārvaldē.

Piedāvājam:

• nepilnas slodzes (20 stundas nedēļā) atbildīgu, interesantu un dinamisku darbu;
  • sociālās garantijas;
  • bruto algu EUR 595,00 (profesijas kods 2422 02).

Pretendentam jāiesniedz CV un motivācijas vēstule, kā arī  izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2021.gada 22.februārim uz e-pastu vaknce@adazi.lv, vai pa pastu – Ādažu novada dome, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164. Uzziņas pa tālruni +371 67895700.

Ar citām vakancēm pašvaldībā iespējams iepazīties sadaļā: Pašvaldība/Vakances.