Jaunumi novadā
rokas_alises-timermanes-bilde

Ādažu novada pašvaldība izsludina bērnu un jauniešu vasaras nometņu konkursu nometņu īstenošanai jūlijā un augustā. Pašvaldība, piesaistot valsts finansējumu, organizē bērnu un jauniešu vasaras nometņu konkursu. Lai paplašinātu bērnu un jauniešu brīvā laika vasarā pavadīšanas iespējas, aicinām Ādažu novada izglītības, kultūras un sporta iestādes, pašvaldības institūcijas, biedrības un nodibinājumus piedalīties nometņu konkursā un organizēt vasaras nometnes.

Organizētājs dokumentus iesniedz e-pastā dome@adazi.lv līdz 2021. gada 14. jūlija plkst.12.00, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu.

Konsultācijas par pieteikuma sagatavošanu sniedz Ādažu novada interešu izglītības koordinatore Alise Timermane, tālr. +371 29735803, alise.timermane@adazi.lv