Jaunumi izglītībā
adazu-vsk-bernudarzs3

Ādažu novada domes Bērnu uzņemšanas pirmsskolas izglītības iestādēs komisija aicina vecākus pieteikt 11 piecgadīgos bērnus, kuri dzimuši no 01.01.2016. līdz 31.12.2016., Ādažu vidusskolas pirmsskolas izglītības programmai 2021./2022. mācību gadā.
Ja šis aicinājums vecākiem ir saistošs, tad lūdzam pieteikumos nomainīt iepriekš norādīto pirmsskolas izglītības iestādi uz “Ādažu vidusskola (Vispārējā pirmsskolas izglītības programma)”. Lūdzam minētās darbības portālā www.epakalpojumi.lv veikt līdz šā gada 21.jūlijam.
Kā ziņots iepriekš, līdz 19. jūlijam iespējami traucējumi bērnu pieteikšanai rindā un informācijas aktualizēšanai portālā e-pakalpojumi.lv , tāpēc aicinām – ja neizdodas veikt attiecīgās darbības portālā, bērnus Ādažu vidusskolas pirmsskolas izglītības programmai 2021./2022. mācību gadam lūdzam pieteikt Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros Ādažos un Carnikavā.
Atgādinām – lai arī Ādažu un Carnikavas novadi no 1. jūlija ir apvienoti, e-pakalpojumi.lv joprojām spēkā iepriekšējā sistēma, tāpēc pieteikt Ādažu administratīvajā teritorijā deklarētu bērnu rindā uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi elektroniski portālā e-pakalpojumi.lv var, izvēloties sistēmā “Ādažu novada pašvaldība” vai klātienē Ādažu pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Gaujas ielā 33A, Ādažos, savukārt pieteikt Carnikavas administratīvajā teritorijā deklarētu bērnu rindā uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm Carnikavas pagastā elektroniski portālā e-pakalpojumi.lv var, izvēloties sistēmā “Carnikavas novada pašvaldība” vai klātienē Carnikavas pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Stacijas ielā 5, Carnikavā.
Vēršam uzmanību, ka līdz brīdim, kad bērns tiek iekļauts uzņemamo bērnu sarakstā, vecākam ir neierobežotas tiesības portālā e-pakalpojumi.lv pieteikumā precizēt informāciju par dārziņu un vēlamo mācību uzsākšanas laiku, kā arī savu kontaktinformāciju, savukārt bērna likumiskajam pārstāvim, kas nav bērna vecāks – tikai VPVKAC.
Svarīgi atcerēties, ka pieteikumus datubāzē sistematizē to reģistrācijas secībā. Tas nozīmē, ja bērna vecāks portālā pieteikumā bērnam nomaina mācību iestādi, pieteikums tiks iekļauts attiecīgā dārziņa uzņemšanas sarakstā pēc tā reģistrācijas datubāzē datuma.
Gaidīsim jūs jaunajā Ādažu vidusskolas pirmsskolā!