10julAlderuciems

10.jūlijā notika jau ceturtā tikšanās ar Ādažu novada ciemu iedzīvotājiem, lai kopīgi sāktu izstrādāt ciemu attīstības plānus. Šoreiz pašvaldības pārstāvji, starp kuriem bija arī pašvaldības priekšsēdētāja Karīna Miķelsone un viņas vietnieks Valērijs Bulāns, tikās ar Alderu iedzīvotājiem.

Iedzīvotāji uzsvēra, ka arī turpmāk vēlas dzīvot sakoptā, dabiskā un klusā vidē. Tāpat viņi izteica vēlēšanos, lai Alderu ciemā tiktu izveidota kvalitatīva gājēju un velo infrastruktūra, saglabātas un popularizētas ciema kultūrvēsturiskās vērtības un vēl aktīvāk veicināta kopienas iedzīvotāju sadarbība.

Nākamā tikšanās ar ciemu iedzīvotājiem notiks 17. jūlijā Eimuros. Aicinām iedzīvotājus piedalīties gan klātienes sanāksmes, gan sniegt savu redzējumu par ciema vēlamo attīstību, elektroniski aizpildot aptaujas anketu: ej.uz/Adazu_ciemi