Jauniešiem

Ādažu novada darba ar jaunatni mērķis ir attīstīt Ādažu novada jauniešos prasmes un iemaņas, lai jaunieši kļūtu līdzvērtīga, sociāli atbildīga, aktīva sabiedrības daļa, kas piedalās lēmumu pieņemšanā, kā arī izglītības, kultūras, sporta, veselības, sociālās un uzņēmējdarbības vides attīstībā.

Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, Ādažu novada pašvaldības Attīstības plānā darbam ar jaunatni ir virzīti 6 rīcības virzieni:

• Institucionālās sistēmas izveide darbam ar jaunatni
  • Jauniešu līdzdalība sabiedriskajā dzīvē un dalība jaunatnes organizācijās un jauniešu iniciatīvu grupās
  • Jauniešu nodarbinātība
  • Jauniešu brīvā laika lietderīga izmantošana
  • Atbalsts jauniešiem, sabiedriskā kārtība un drošība

Katram rīcības virzienam ir izvirzīti mērķi, uzdevumi, sasniedzamie rezultāti, izpildes termiņš kā arī atsauce uz Ādažu novada pašvaldības Attīstības programmu. Attīstības plāns izstrādāts sasaistē ar jaunatnes valsts politikas pamatprincipiem, valsts jaunatnes attīstības plānošanas dokumentiem, kā arī pašvaldības līmeņa plānošanas dokumentiem. Ar Ādažu novada pašvaldības Attīstības plānu darbam ar jaunatni 2023. – 2027. gadam varat iepazīties pašvaldības tīmekļvietnes www.adazunovads.lv sadaļā "Jaunatne".