Aktualitātes Nēģu svētki
Cepti nēģi, Carnikava, Nēģu svētki

Nolikums nosaka kārtību, kādā tiek organizēts konkurss ielu tirdzniecības organizatora atlasei pasākumam "Nēģu svētki", kas norisināsies 24. augustā. Nolikuma mērķis ir izvēlēties šī nolikuma prasībām atbilstošāko ielu tirdzniecības organizatoru. Konkursā var piedalīties juridiskas personas, kas iesniegušas pieteikumu šajā nolikumā noteiktajā kārtībā. Pretendenta pieteikums ir apliecinājums par iepazīšanos ar šo nolikumu un piekrišana tam. Pretendentu pieteikumu vērtēšanu veiks ar Ādažu novada Kultūras centra rīkojumu izveidota komisija trīs cilvēku sastāvā.

Atbilstoši nolikumam, p​​​​aziņojums  par konkursu, nolikums un pieteikuma veidlapa tiek publicēti Ādažu novada pašvaldības tīmekļvietnē www.adazunovads.lv. Konkursa pieteikuma dokumentus iesniedz līdz 2024. gada 28. jūnija, plkst.13.00, nosūtot kā elektronisku dokumentu uz e-pasta adresi dome@adazunovads.lv, parakstītus ar paraksttiesīgās personas drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu, vai, sūtot ar pasta starpniecību, norādīt adresātu – Ādažu novada pašvaldība, Gaujas iela 33A, Ādaži, , Ādažu novads, LV-2164