Aktualitātes Jaunumi Projekti
apgaism parkā

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 2024. gada 14. jūnijā apstiprināja Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021. – 2027. gadam 5.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “Vietējās teritorijas integrētās sociālās, ekonomiskās un vides attīstības un kultūras mantojuma, tūrisma un drošības veicināšana pilsētu funkcionālajās teritorijās” 5.1.1.3. pasākuma “Publiskās ārtelpas attīstība” ietvaros Ādažu novada pašvaldības iesniegto projektu “Publiskās ārtelpas attīstība Ādažos Gaujas ielā 31”.

Projekta mērķis - publiskas ārtelpas attīstīšana Ādažos, Gaujas ielas 31 teritorijā, ierīkojot jaunu publiski izmantojamu multifunkcionālu skvēru, radot labiekārtotu vietu svētkiem, atpūtai, mobilitātei un kultūrai, paplašinot automašīnu stāvlaukumu un uzlabojot laukuma segumu, nodrošinot LR normatīvajiem aktiem atbilstošas vides pieejamību, uzlabojot dzīves vides kvalitāti un drošību Ādažu novada iedzīvotājiem, to viesiem un tūristiem.

Projektā plānotās darbības:

• Teritorijas labiekārtošana un ar to saistītie pasākumi;
  • Elektroenerģijas un ūdenssaimniecības pieslēgumu ierīkošana;
  • Ūdens brīvkrāna izbūvēšana;
  • Publicitātes pasākumi par projekta īstenošanu;
  • Projekta vadības nodrošināšana.

Projekta īstenošanas teritorija ir 12 200 m2.

2024. gadā plānots uzsākt projektēšanu.

Kopējās izmaksas – Plānotās kopējās attiecināmās izmaksas ir 506 600,00 eiro, t.sk.:

• ERAF finansējums 85% apmērā - 430 610,00 eiro;
  • Pašvaldības līdzfinansējums - 75 990 eiro.

Projekts atbilst Eiropas Savienības (ES) un nacionālajām politikām, finansēšanas programmas mērķiem, kā arī Ādažu novada attīstības plānošanas dokumentos ietvertajam.

ERAF - ES logo