Domes un komiteju sēdes
svarīgākie domes lēmumi, 8. augusts 2024

Šodien ārkārtas domes sēdē deputāti izskatīja piecus jautājumus. Iepazīstinām ar svarīgākajiem pieņemtajiem lēmumiem.

Slēgts līgumu ar LFF par automātiskās laistīšanas sistēmas ierīkošanu Ādažu stadionā
Jau maija domes sēdē deputāti atbalstīja automātiskās laistīšanas sistēmas ierīkošanu. Ādažu stadionā tiks ierīkota automātiskā laistīšanas sistēma. Šobrīd Ādažu stadionam ir augsta noslodze, jo to izmanto gan Ādažu vidusskola, Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skola, biedrības "Futbola klubs Ādaži" un "RFS Academy Ādaži", gan novada iedzīvotāji. Lai futbola laukumu uzturētu labā stāvoklī, svarīga ir zāliena laistīšana. Latvijas Futbola federācija atbalsta  projektu, iesaistoties tā realizēšanā. Ņemot vērā, ka tuvojas rudens sezona un iespējama nelabvēlīgu laika apstākļu iestāšanās, svarīgi pēc iespējas ātrāk uzsākt iepirkumus par ūdens un elektrības pievilkšanu futbola laukumam, kā arī citas darbības, ko nevar veikt bez sadarbības līguma ar federāciju. Tāpēc šodienas domes sēdē deputāti atbalstīja trīspusējā sadarbības līguma noslēgšanu ar Latvijas Futbola federāciju un darbu izpildītāju SIA "Modo Golf". Paredzamais pašvaldības līdzfinansējums projektam ir ap 19 000 eiro no Sporta nodaļas budžeta. Atbilstoši līgumam, darbus plānots pabeigt līdz 2025. gada 1.jūlijam.

Veic grozījumus "Carnikavas komunālservisa" 2024.gada budžeta tāmē

Pirms nedēļas notikušajās intensīvajās lietavās Baltezerā tika izskalota caurtekas gala nogāze, kā arī bojāts un izskalots esošais ceļa segums, turklāt pastāv augsts risks tā turpmākajai degradācijai, tādējādi apdraudot satiksmes dalībniekus.

Lai varētu veikt bīstama ceļa posma un nogāzes izskalojuma remontu, tai skaitā caurtekas izbūvi Baltezerā, kā arī Kļavu ielas (Carnikavas pagastā) divkāršo virsmas apstrādi (iespējamo nelabvēlīgo laikapstākļu iestāšanās ir risks dubultās virsmas ieklāšanai, jo šai tehnoloģijai nepieciešama augsta gaisa temperatūra), deputāti šodien atbalstīja līdzekļu pārcelšanu minēto projektu realizēšanai pašvaldības aģentūras "Carnikavas komunālserviss" budžetā. Remontdarbiem Baltezerā tika pārvirzīti 8466 eiro, bet Kļavu ielas dubultās virsmas apstrādei papildus piešķirti 50 000 eiro.

Apstiprina izsoles rezultātus Sintēzes ielā 3, Mežgarciemā

Elektroniskajā izsolē, kas noslēdzās jūlija beigās, īpašumu Sintēzes ielā 3, Mežgarciemā, par visaugstāko cenu (27 000 eiro) nosolīja SIA "Sunstar Group", kas atbilstoši izsoles noteikumiem, ir atzīstams par izsoles uzvarētāju. Saskaņā ar izsoles noteikumos noteikto izsoles rezultātus apstiprina pirmajā domes sēdē pēc izsoles dienas, bet, lai sasniegtu labākus iznākuma rādītājus Mežgarciema projektā nepieciešams pēc iespējas ātrāk rast iespēju uzņēmumam uzsākt saimniecisko darbību. Tādējādi deputāti ārkārtas sēdē lēma apstiprināt izsoles rezultātus un slēgt nomaksas pirkuma līgumu ar SI "Sunstar Group" uz pieciem gadiem, piešķirot pircējam tiesības nostiprināt iegūto īpašumu zemesgrāmatā uz sava vārda, ja tas vienlaikus zemesgrāmatā nostiprina ķīlas tiesības par labu Ādažu novada pašvaldībai.