Jaunumi novadā Iedzīvotāju aptauja

AS “Pasažieru vilciens” vispārējais stratēģiskais mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus, piekļūstamus un nepārtrauktus pasažieru pārvadājumus, veicināt iedzīvotāju uzticību dzelzceļa sabiedriskajam transportam un attīstīt Baltijas reģionā konkurētspējīgus un ekonomiski pamatotus mobilitātes pakalpojumus. Tāpēc mums ir svarīgi pilnveidot AS “Pasažieru vilciens” ilgtspējas pārvaldību un vēl lielāku uzmanību veltīt vides, sociālās un korporatīvās pārvaldības aspektiem.

Lai noteiktu uzņēmuma prioritāros ilgtspējas aspektus un apkopotu ierosinājumus konkrētām iniciatīvām, lūdzam Jūs un citas mums svarīgas ieinteresētās puses iesaistīties un sniegt savu viedokli par AS “Pasažieru vilciens” ilgtspējīgu attīstību.

Aicinām līdz 16.01.2023. aizpildīt šo aptaujas anketu, kas kopumā aizņems ne vairāk kā 5-7 minūtes, bet būs nozīmīgs ieguldījums un palīdzēs mums turpmākajā darbā. Aptaujas anketa pieejama arī, sekojot saitei: https://fs2.formsite.com/kkujXn/ppos0vyksy/index.html.

Aptauja ir anonīma, un iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā, gatavojot uzņēmuma 2022. gada ilgtspējas pārskatu.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Risku un kvalitātes vadības daļas vadītāju Rudīti Vīzi (tālr. +371 28695160, e-pasts: rudite.vize@pv.lv).

AS “Pasažieru vilciens”