Domes un komiteju sēdes
domes ēka

10.janvāra Attīstības komitejā kopumā tika izskatīti 25 jautājumi. 3 par zemes ierīcības projektiem, 5 par saistošajiem noteikumiem, kas zaudējuši spēku, 2 par zemes vienību sadalīšanu – Austrumu ielā 50, Kadagā, un īpašumā Pūcītes ielā 8, Ataros, par pašvaldības ceļa statusa piešķiršanu Vēja ielai A, Ādažos, kā arī 2 jautājumi par zemesgabala un zemes daļas atsavināšanu – Alderu ielā 33, Baltezerā, un Lakstīgalu ielā 11, Kalngalē, 2 jautājumi tika skatīti par nekustamā īpašuma daļas piešķiršanu nomā – viens par garāžu (Nr.15., Nr.27.) Alderu ielā 33, Baltezerā, piešķiršanu nomā un otrs par telpu iznomāšanu Garā ielā 20, Carnikavā, ģimenes ārsta prakses pakalpojuma sniegšanai.

Deputāti debatēja par ārstu pieejamību novadā un kādas būtu iespējas novadā izveidot papildu ģimenes ārsta praksi. Tāpat deputāti diskutēja arī par Gaujas hidrauliskā modeļa izstrādi posmā no Gaujas ietekas jūrā Līdz Ādažu, Saulkrastu un Siguldas novadam, iedzīvotāju nesaskaņoti izbūvētajiem tiltiņiem pār grāvjiem, kā arī par pašvaldības iespējām izbūvēt 4 jaunus tiltiņus Dzilnīšu, Mežirbju, Baltirbju un Grifu ielās, saņemot SIA “Rīgas mežu” saskaņojumu.

Deputāti iepazinās arī ar LMT informatīvo ziņojumu par torņu un sakaru paplašināšanu. Plašākas debates raisīja arī detālplānojums “Garciema pļavas”, deputātus padziļināti interesēja, vai šajā detālplānojumā tiks saglabāts ainaviskums un zaļā zona, uz ko Būvvaldes vadītājs Ainārs Grikmanis atbildēja, ka šā projekta tālākā izstrādes stadijā šim jautājumam sekos līdzi.

Tāpat deputāti komitejā atbalstīja Stapriņu ielas, Ādažos, pārņemšanu pašvaldības īpašumā un adrešu piešķiršanu telpu grupai Muižkungu ielā 6, Ādažos. Deputāti tika iepazīstināti arī ar visu nekustamo īpašumu sarakstu, kam pērn tika mainīts lietošanas mērķis. Klātesošie iepazinās ar sabiedriskās kārtības noteikumu projektu, ko nodos publiskai apspriešanai sabiedrībai.  Aicinām iesaistīties un paust viedokli, sekojiet līdzi mūsu jaunumiem Facebook kontā!

Ar visiem sēdes darba kārtības jautājumiem var iepazīties šeit: https://www.adazunovads.lv/lv/jaunums/10-janvari-notiks-attistibas-komitejas-sede