Jaunumi sportā
Toms Skujiņš
Toms Skujiņš. Foto: Dārta Zaļkalne, Ādažu novada pašvaldība

Ovāciju pavadīts, saulainajā 13.augusta vakarā Carnikavas stadionā svinīgi tika sagaidīts un sveikts Parīzes olimpisko spēļu 5.vietas ieguvējs riteņbraukšanas grupas braucienā Toms Skujiņš un citi mūsu novada olimpieši - treneris Edvīns Krūms, Latvijas olimpiskā vienības sporta ārsts Jānis Kaupe, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidents Sandis Āķis un Igo Japiņš.

Neatlaidība, izturība, darba tikums, nesalaužama griba un ticība sev ir galvenās lietas, kas raksturo īstu čempionu! Parīzē Toms izcīnīja augsto piekto vietu, taču mums viņš ir vislabākais – mums viņš ir čempions. Aiz izciliem panākumiem, kāds viennozīmīgi ir Toma sasniegums, ir tūkstošiem stundu smagos treniņos un miljoniem izlietu sviedru lāšu.

Lūgts atcerēties, kas no Parīzes olimpiskajām spēlēm visvairāk palicis atmiņā, Toms atzina: "Tas atbalsts, kas bija trases malā - tas enerģijas lādiņš, ko sniedz līdzjutēju pūlis. Jau pirms starta redzēju Latvijas karogus."

"Toma izcīnīto piekto vietu vērtēju medaļas vērtībā," piebilda Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidents, garciemietis Sandis Āķis.

Ikviens panākums iedvesmo. Ādažu novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Bulāns pauda cerību, ka Toma sasniegtais būs iedvesmas avots mums visiem mūsu ikdienas virsotņu sasniegšanā, bet pats galvenais – bērniem, kuri ir vēl tikai ceļā uz saviem sportiskajiem panākumiem.

Toms Skujiņš, Jānis Kaupe, Igo Japiņš, Sandis Āķis, Edvīns Krūms
Toms Skujiņš, Jānis Kaupe, Igo Japiņš, Sandis Āķis, Edvīns Krūms. Foto: Dārta Zaļkalne, Ādažu novada pašvaldība
Valērijs Bulāns pasniedz kausu Tomam Skujiņam
Valērijs Bulāns pasniedz kausu Tomam Skujiņam. Foto: Dārta Zaļkalne, Ādažu novada pašvaldība