Jaunumi novadā
Karogs

Carnikavas Mūzikas un mākslas skola pagarina jauno audzēkņu uzņemšanu līdz š.g. 31. augustam visās mūzikas specialitātēs un mākslas nodaļā. Šogad iestājeksāmeni tiek atcelti,  nepieciešams vecāku iesniegums, kuru var aizpildīt:

• e-pakalpojumu portālā (iesniegums iestādei Carnikavas Mūzikas un mākslas skola);
  • sūtot e-pastā iesnieguma veidlapu: maksla@carnikava.lv – atbilstoši noformēts e-dokuments ar drošu elektronisko parakstu (Ministru kabineta noteikumi Nr.473);
  • aizpildītu un parakstītu iesnieguma veidlapu var iemest pasta kastēs, kas ir Jūras ielā 4 (pasta kaste atrodas pie sētas) un Atpūtas ielā 1 (pasta kaste atrodas labajā pusē, ieejot pa ēkas centrālajām durvīm), Carnikavā.
  • aizpildot iesnieguma veidlapu klātienē (Atpūtas ielā 1, 1.stāvā, Carnikavā), pie mākslas nodaļas durvīm ir galds un krēsls, izdrukātas iesnieguma veidlapas. Aizpildītas veidlapas var iemest pasta kastē, kas atrodas labajā pusē, ieejot pa ēkas centrālajā durvīm;
  • Carnikavas Mākslas un mūzikas skolas administrācijā (Atpūtas ielā 1, 2.stāvā,Carnikavā), iepriekš piesakoties pa tālr. nr. 29231417 vai apmeklētāju pieņemšanas laikā darbdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00 (pusdienu pārtraukums no plkst. 13.00-13.45).

Profesionālās ievirzes izglītības programmā uzņem audzēkņus sekojošās specialitātēs:

• “Vizuāli plastiskā māksla”: sagatavošanas klasē (6-7 gadus vecus bērnus), 1. klasē (7-9 gadus vecus bērnus).
  • “Instrumentālā mūzika”: sagatavošanas klasē (6-7 gadus vecus bērnus), klavierspēlē (7-9 gadus vecus bērnus), vijoles spēlē (7-9 gadus vecus bērnus), ģitāras spēlē (7-10 gadus vecus bērnus), pūšaminstrumentu spēlē – flauta, saksofons, klarnete, trompete (7-10 gadus vecus bērnus), sitaminstrumentu spēlē (7-10 gadus vecus bērnus), čella spēlē (7-9 gadus vecus bērnus).

Iesnieguma veidlapa pieejama Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas mājaslapā, sadaļā.