Jaunumi novadā

Sākot ar šā gada 1. janvāri, stājušies spēkā grozījumi Ceļu satiksmes likumā, un tā 38.panta otrā daļa nosaka, ka satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus (ceļazīmes) uzstāda un noņem atbilstoši būvprojektam. Ja būvprojekts nav nepieciešams, ceļa pārvaldītājs atļauju satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzstādīšanai un noņemšanai, izņemot minētās darbības uz valsts autoceļiem, saskaņo ar pašvaldības aģentūru “Carnikavas komunālserviss”.

Satiksmes organizācijas tehniskie līdzekļi ir ceļazīmes, ātrumvaļņi un citi. Tas nozīmē, ka turpmāk gadījumos, kad nav plānoti būvdarbi un nav nepieciešams būvprojekts, bet ir vēlme uzstādīt iekšpagalmos ceļazīmi, ātrumvalni, u.c., saskaņojumi ir jāsaņem no aģentūras.

Ādažu novada pašvaldībā šos saskaņojumus izsniedz “Carnikavas komunālserviss”.

Foto: Pixabay