Jaunumi izglītībā
bērni mācās pie galda

Trīs dienu garumā, no 24. līdz 26. aprīlim, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) organizē pedagogu streiku, prasot politiķiem pildīt septembrī panākto vienošanos par darba samaksu.

Ādažu novada pašvaldībā dalību streikam pieteicis 181 pedagoģiskais darbinieks  no piecām pašvaldības izglītības iestādēm – Ādažu vidusskolas, Carnikavas pamatskolas, CPII “Riekstiņš”, ĀPII “Strautiņš” un Ādažu novada Mākslu skolas. Šajās izglītības iestādēs mācību process tiks nodrošināts daļēji - mācību priekšmeti, kuru pedagogi piedalīsies streikā, streika dienās nenotiks, kā arī PII grupiņas, kuru darbinieki streikos, nestrādās. Savukārt pedagogi, kuri streikā nepiedalīsies, turpinās darbu kā ierasts saskaņā ar stundu sarakstu/ darba grafiku. Detalizētu informāciju par mācību procesa organizāciju izglītības iestādes nosūtīs E-klasē un Eliis sistēmā (PII).

Vienlaikus informējam, ka skolēnu autobuss, kas pārvadā Carnikavas pamatskolas skolēnus, kursēs kā ierasts.