Domes un komiteju sēdes
dome 12.06

12. jūnija Ādažu novada pašvaldības kārtējā domes sēdē apstiprināja Ādažu novada pašvaldības kustamās mantas – kokmateriāla, kas atrodas Ādažu novada pašvaldības īpašumā esošajā zemes vienībā Elīzes ielā 12, Kadagā, 297,015 m3 apjomā izsoles ar augšupejošu soli rezultātus. Tiks slēgts pirkuma līgums par summu 20 633 eiro.

Dome piekrita izsniegt izziņu par domes piekrišanu iegūt īpašumā nekustamā īpašuma Laumu ielā 3, Garciemā, Carnikavas pag., sastāvā ietilpstošu zemesgabalu 1740 kv.m. platībā, dzīvojamās mājas celtniecībai un uzturēšanai.

Veikti grozījumi Ādažu novada pašvaldības domes 2024.gada 28.marta nolikumā Nr. 8 “Konkursa “Ādažu novada jauno uzņēmēju un remigrantu atbalsta konkurss 2024” nolikums”. Pēc Rīgas Plānošanas reģiona ieteikuma, lai radītu labvēlīgākus nosacījumus konkursa dalībniekiem, pieteikšanās konkursam tiek pagarināta līdz 1. oktobrim.

Veikti grozījumu Ādažu novada pašvaldības domes 2024. gada 30. maija lēmumā Nr. 209 “Par neapbūvētu zemesgabalu nomas maksu pasākumā “Nēģu svētki Carnikavā””, nosakot, ka pašvaldības mantas iznomāšanas un atsavināšanas komisijai jāorganizē noteikto tirdzniecības vietu zemesgabalu nomas tiesību elektronisko izsoli ar augšupejošu solījumu. Nomas maksu maksā 30 % apmērā pēc līguma noslēgšanas un 70 % apmērā pēc pasākuma norises, kā arī piesakoties izsolei, nomas tiesību pretendents iemaksā drošības naudu 500 eiro. Ja tirdzniecības vieta dabā neatbilst tehniskajām prasībām, kas nomniekam bija jānodrošina atbilstoši līguma nosacījumiem, tad piemēro un no drošības naudas ietur līgumsodu 100 eiro par katru tirdzniecības vietu.