sabiedriba-ar-dveseli_foto-no-arhiva

Ādažu novada dome 23.02.20210. sēdē apstiprināja konkursa “Sabiedrība ar dvēseli 2021” nolikumu, kas paredz, ka arī šogad iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas var iesniegt projektu pieteikumus, lai īstenotu projektus dzīves kvalitātes uzlabošanai Ādažu novada teritorijā, kurus projektu grupas spēj pašas realizēt un kuros radītie materiālie un nemateriālie rezultāti būtu pieejami pēc iespējas plašākai sabiedrības daļai.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad projektu pieteikumus varēs iesniegt tikai elektroniski, ar drošu e-parakstu, izmantojot e-pasta adresi vai portālu Latvija.lv. Lai nerastos aizķeršanās ar pieteikumu iesniegšanu, aicinām to neatlikt uz pēdējo brīdi, kā arī iegūt drošu e-parakstu.

Svarīgi! Visu saskaņojumu procesu ar attiecīgās teritorijas, ēkas īpašniekiem vai pašvaldības iestādēm un struktūrvienībām (Būvvaldi, Saimniecības un infrastruktūras daļu) jāuzsāk, vēlākais – divas nedēļas pirms projekta pieteikuma iesniegšanas. Dalībnieku sarakstos un visos skaņojumos ar zemju / iestāžu pārstāvjiem jābūt ar roku veiktiem parakstiem. Minētie dokumenti jāiesniedz ieskanētā veidā, pievienojot tos elektroniski parakstītajam pieteikumam.

Konkursa mērķis – uzlabot dzīves kvalitāti fiziskajā un sociālajā jomā Ādažu novadā, veicināt novada iedzīvotāju iniciatīvu un atbildību par savu dzīves vidi. Konkursā tiks atbalstīti pasākumi teritorijas labiekārtošanai, ēkas remontam, kā arī izglītojošu, kultūras, sporta un sociālo pasākumu attīstībai.

Maksimālais atbalsts vienam projektam, kas tiks īstenots Ādažu novada teritorijā jebkurā no minētajiem pasākumiem, būs 1500 EUR. Bet teritorijas labiekārtošanas projektiem ārpus Ādažu ciema robežas pašvaldības finansējums ir plānots lielāks – 3000 EUR. Konkursa ietvaros būs attiecināmas šādas izmaksas: materiālu izmaksas; aprīkojuma iegāde (netiks atbalstīti projekti, kuros paredzēta galvenokārt pamatlīdzekļu iegāde); reklāmas un sludinājumu izdevumi; PVN (ja tas nav atgūstams).

Šogad potenciālajiem projektu iesniedzējiem nav plānots organizēt informatīvo semināru, tāpēc ikviens, kam ir radušies kādi jautājumi par konkursu, pieteikumu aizpildīšanu vai projektu īstenošanu, tiek aicināts sazināties ar konkursa koordinatori – projekta vadītāju Ingu Pērkoni (tālr.: +371 67996086, e-pasts: inga.perkone@adazi.lv).

Dokumenti projekta pieteikumam:

Dokumenti, īstenojot projektu:

Dokumenti pēc projekta īstenošanas: