Uzņēmējdarbības jaunumi

Arī Tu vēl vari paspēt pieteikties! Ja Tev ir ideja par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu, ko esi gatavs īstenot Ādažu novadā, izpēti nolikumu, aizpildi pieteikumu un līdz 16.jūnijam sūti Ādažu novada domei.

Ar konkursa „Ādažu novada jauno uzņēmēju atbalsta konkurss 2021” nolikuma pilnu tekstu var iepazīties tīmekļvietnes www.adazi.lv sadaļā Pašvaldība / Konkursi. Turpat atrodama arī pieteikuma veidlapa, kā arī pieteikuma pielikumu un atskaišu formas.

Pieteikumu konkursā var iesniegt fiziska persona, kurai uzvaras gadījumā būs jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam vai komersantam un kas plāno uzsākt komercdarbību Ādažu novadā.

Konkursa uzvarētājiem ir iespēja saņemt sekojošu līdzfinansējumu savu uzņēmējdarbības ieceru īstenošanai: 1.vietas ieguvējam – līdz 2000 EUR; 2.vietas ieguvējam – līdz 1200 EUR; 3.vietas ieguvējam – līdz 800 EUR. Projekts jāīsteno ne vēlāk kā 12 mēnešu laikā pēc Līguma noslēgšanas.

Neskaidros jautājumus par konkursu var noskaidrot rakstot konkursa koordinatorei un sūtot jautājumus uz e-pastu laura.bite@adazi.lv. Atbildes tiks publicētas arī tīmekļvietnes www.adazi.lv sadaļā “Pašvaldība/Konkursi”.

Vēlam veiksmi un gaidām pieteikumus!