Jaunumi izglītībā

Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde aicina darbā izglītības psihologu uz nenoteiktu laiku

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība psiholoģijā, ir iegūts izglītības psihologa sertifikāts vai arī tiek noslēgts līgums ar psihologu – pārraugu par psihologa pārraudzības īstenošanu, darbojoties izglītības jomā, izglītības psihologa sertifikāta iegūšanai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā (Psihologu likuma 3.pants);
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi darbā ar izglītojamiem, to vecākiem un kolēģiem;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības;
  • komunikācijas prasmes, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.

Galvenie pienākumi:

  • sniegt psiholoģisko atbalstu bērniem pirmskolas izglītības programmas īstenošanā;
  • veicināt bērnu garīgo, sociālo un fizisko spēju attīstību, bērnu harmoniskas personības veidošanos;
  • sadarboties ar citiem skolotājiem, bērnu vecākiem;
  • piedalīties vecāku sapulcēs, atbalsta komandas un pedagoģiskās padomes sēdēs;
  • regulāri pilnveidot savu izglītību un profesionālo kvalifikāciju.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • iepriekšēja pieredze.

Piedāvājam:

  • darba laiks 30h/nedēļā, pilna slodze;
  • atbildīgu, interesantu, dinamisku un radošu darbu;
  • sociālās garantijas;
  • bruto algu – EUR 948,00
  • profesiju klasifikatora kods 2634 03

Pretendentam jāiesniedz:

  • CV un motivācijas vēstule.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: piimezaveji@adazi.lv vai pa pastu: Ādažu novada dome, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads LV-2164 līdz 2021.gada 30.aprīlim. Plašāka informācija pa tālruni +371 67511520, +371 67511522.

Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde aicina darbā apkopēju uz nenoteiktu laiku

  • rūpīga pieeja darba pienākumiem;
  • augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu;
  • darba izpilde, pamatojoties uz higiēnas un pretepidēmisko plānu, sanitārajām normām;
  • prasme pielietot uzkopšanas rīkus, tīrīšanas, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi;
  • valsts valodas zināšanas.

  • veikt telpu un virsmu uzkopšanu un dezinfekciju;
  • kopt izglītības iestādes telpaugus;
  • ievērot darba kārtību un ētikas normas.

Piedāvājam:

  • darba laiks 40h/nedēļā, pilna slodze;
  • atbildīgu, interesantu, dinamisku darbu;
  • bruto algu – EUR   550,00
  • profesiju klasifikatora kods 9112 01