Konkursa process

Ādažu novada pašvaldības izsludinātajā konkursā iedzīvotāju iniciatīvu atbalstam “Sabiedrība ar dvēseli” šogad iesniegti 23 projektu pieteikumi. Pieteikumus gan reģistrētas, gan nereģistrētas grupas varēja iesniegt līdz 19.aprīlim.

Atgādinām, ka konkursa mērķis ir uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti fiziskajā un sociālajā jomā Ādažu novadā, veicināt iedzīvotāju iniciatīvu un atbildību par savu dzīves vidi. Tas sniedz iespēju iedzīvotājiem, saņemot pašvaldības piešķirto finansējumu, īstenot kādu savu projektu. Konkurss ir lieliska iespēja, kā iedzīvotāji tiešā veidā paši var veicināt sava novada attīstību un īstenot vismaz nelielu daļu no savām iecerēm.

Līdzīgi kā citus gadus, arī šogad lielākā daļa iesniegto pieteikumu paredz īstenot projektus teritoriju labiekārtošanai (13 projekti). Iesniegti arī vairāki projekti izglītojošu, kultūras, sporta un sociālo pasākumu attīstībai, kā arī viens – ēku remontam.

Maksimālais atbalsts vienam projektam, kas tiks īstenots Ādažu novada teritorijā jebkurā no pasākumiem, var būt 1500 EUR, bet teritorijas labiekārtošanas projektiem ārpus Ādažu ciema un ārpus Carnikavas ciema robežas pašvaldības finansējums var būt lielāks – 2500 EUR. Kopumā visos projektos pieprasītais domes finansējums pārsniedz 36 000 EUR. Šobrīd notiek projektu vērtēšana un maija beigās būs zināms, kuru projektu īstenošanai tiks piešķirts pašvaldības finansējums.

Nodarbība