Uzņēmējdarbības jaunumi

Ir uzsākts darbs pie 2021. gada jauno uzņēmēju konkursa nolikuma izstrādes un saskaņošanas. Pirms apstiprināšanas domē, kas provizoriski plānota martā, konkursa nolikums ir jāsaskaņo arī ar Finanšu ministriju, atbilstoši Komercdarbības atbalsta kontroles likuma prasībām.

„Ādažu novada jauno uzņēmēju konkurss” šogad notiks jau septīto reizi. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmēju darbību Ādažu novadā, kas palīdzētu radīt arī jaunas darba vietas, jaunus produktus un pakalpojumus. Projektu konkursā varēs iesniegt fiziska persona, kurai uzvaras gadījumā būs jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam vai komersantam. Arī šogad ir plānots piešķirt domes finansiālu atbalstu jaunu ideju realizācijai – preces izstrādei; pirmreizējai telpu iekārtošanai un inventāra iegādei (telpu remontam, ja ir noslēgts telpu nomas līgums uz laiku, ne īsāku par 3 gadiem); mārketinga aktivitātēm; specifiskas tehnikas vai iekārtas iegādei (t.sk. transportēšanai, uzstādīšanai, darbinieku apmācībai); izejmateriālu iegādei komercdarbības uzsākšanai vai ražošanai; tīmekļvietnes izstrādei; licenču iegādei; specifiska rakstura datorprogrammu iegādei; specifiska rakstura darbaspēka apmācībai; informatīvo materiālu iespiešanai un izplatīšanai; preču zīmes reģistrācijai; patentu reģistrācijai Patentu valdē; citām pamatotām vajadzībām (pirms tam saņemot par to konkursa komisijas lēmumu).

Šobrīd ir īstais laiks jau sākt domāt par idejām un plāniem, kā arī sekot līdzi informācijai Ādažu novada domes tīmekļvietnē www.adazi.lv, sadaļā Pašvaldība / Konkursi.

Jauno uzņēmēju konkurss