Jaunumi Jaunumi pašvaldībā
cilvēki stāda koku

Atceraties, kā pirms gada, rudenī, kopā stādījām kokus mūsu Laimes koku parkā? Tagad mūsu skaistais parks iegūs vēl košākus vaibstus, jo Laimes koku parks  tiks papildināts ar piknika galdiem, soliem un šūpolēm!  Savās pastaigās varēs paviesoties skvērā un vērot jauno kokaugu attīstību dažādos gada laikos. Piknika galdi un šūpoles tiks uzstādīti projekta “Meža dienas” ietvaros.

Jau vairākus gadus Ādažu pašvaldība sadarbībā ar Latvijas pašvaldību savienību (LPS) ar Lauku dienesta finansiālu atbalstu piedalās projekta “Mežu dienas” aktivitātēs.

Līdz šim projekta ietvaros ir veikti labiekārtojuma darbi Ūdensrožu parkā, Kadagā, un Vējupei pieguļošajā meža teritorijā Ādažos. Šajā gadā “Mežu dienu” projektā kā jauna publiski pieejama zaļā ārtelpa tika pieteikts “Dailu skvērs”, ko pazīstam pēc nosaukuma “Laimes koku parks”, kur pērnā gada septembrī kopā stādījām kokus.