Jaunumi izglītībā

Aicinām pulciņu vadītājus iepazīties ar Ādažu novada pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr. 21/2023 “Interešu izglītības programmu finansēšanas un īstenošanas kārtība Ādažu novada pašvaldībā” ŠEIT un līdz 2023.gada 11.septembrim plkst.12:00  iesniegt pieteikumu mērķdotācijas saņemšanai (3.pielikums) un interešu izglītības programmu (4.pielikums).

Iesniegšana kādā no šiem veidiem – ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu uz pašvaldības elektronisko pasta adresi dome@adazi.lv vai klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Ādažos (Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu pagasts, Ādažu novads) vai Carnikavā (Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads), vai valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv.

Papildus informāciju par pieteikumu iesniegšanu var saņemt rakstot uz e-pastu: alise.timermane@adazi.lv