Uzņēmējdarbības jaunumi

16.aprīlī tika izsludināts konkurss „Ādažu novada jauno uzņēmēju atbalsta konkurss 2021”. Ar konkursa nolikuma pilnu tekstu var iepazīties sadaļā Pašvaldība / Konkursi. Turpat atrodama arī pieteikuma veidlapa, kā arī pieteikuma pielikumu un atskaišu formas.

Konkursa rīkotājs ir Ādažu novada dome, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads.

Pieteikumu konkursā var iesniegt fiziska persona, kurai uzvaras gadījumā būs jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam vai komersantam un kas plāno uzsākt komercdarbību Ādažu novadā.

Konkursa uzvarētājiem ir iespēja saņemt sekojošu līdzfinansējumu savu uzņēmējdarbības ieceru īstenošanai: 1.vietas ieguvējam – līdz 2000 EUR; 2.vietas ieguvējam – līdz 1200 EUR; 3.vietas ieguvējam – līdz 800 EUR. Projekts jāīsteno ne vēlāk kā 12 mēnešu laikā pēc Līguma noslēgšanas.

Līdzfinansējumu drīkst izmantot šādu izdevumu apmaksai:

• preces izstrādei;
  • pirmreizējai telpu iekārtošanai un inventāra iegādei (telpu remontam, ja ir noslēgts telpu nomas līgums uz laiku, ne īsāku par 3 gadiem);
  • mārketinga aktivitātēm (t.sk. reklāmai, ja vienlaicīgi izpildās šādi nosacījumi: a) reklāmai jābūt vispārējai pēc būtības un jāsniedz labums visiem attiecīgā veida produktu ražotājiem; b) reklāmas ietvaros netiek minēta produktu izcelsmes valsts; c) reklāmu var īstenot ražotāju grupas vai citas organizācijas neatkarīgi no to lieluma).
  • specifiskas tehnikas vai iekārtas iegādei (t.sk. transportēšanai, uzstādīšanai, darbinieku apmācībai);
  • izejmateriālu iegādei komercdarbības uzsākšanai vai ražošanai;
  • tīmekļvietnes izstrādei;
  • licenču iegādei;
  • specifiska rakstura datorprogrammu iegādei;
  • specifiska rakstura darbaspēka apmācībai;
  • informatīvo materiālu iespiešanai un izplatīšanai;
  • preču zīmes reģistrācijai;
  • patentu reģistrācijai Latvijas Republikas Patentu valdē;
  • citām pamatotām vajadzībām (pirms tam saņemot par to Komisijas lēmumu).

Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūnija pkst.23.59.

Projekta pieteikumu iesniedz datorrakstā, latviešu valodā, 1 eksemplārā, elektroniski parakstītu ar drošu e-parakstu, izmantojot e-pasta adresi vai portālu Latvija.lv, projekta pieteikumu nosūtot uz e-pastu dome@adazi.lv, e-pasta tēmas nosaukumā norādot „Pieteikums Ādažu novada jauno uzņēmēju konkursam 2021”, kā arī Pretendenta vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju (e-pasts, tālrunis).

Neskaidros jautājumus par konkursu var noskaidrot, rakstot konkursa koordinatorei un sūtot jautājumus uz e-pastu laura.bite@adazi.lv. Atbildes tiek publicētas arī tīmekļvietnes www.adazi.lv sadaļā “Pašvaldība/Konkursi”.

Vēlam veiksmi un gaidām pieteikumus!