Jaunumi sportā

Aicinām pulciņu vadītājus  iepazīties ar noteikumiem  un līdz 20.jūnijam  iesniegt pašvaldībai ar drošu elektronisku parakstu parakstītu pieteikumu elektroniski pašvaldības  oficiālajā e-pastā dome@adazi.lv vai papīra formātā, iemetot domes pasta kastē pie Kultūras centra ieejas Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā. Pieteikumam jāpievieno licencētā programma, dzīves un darba apraksts (CV); izglītības dokumenta kopija; iepriekšējā mācību gada programmas izvērtējums, ja šī programma jau tikusi īstenota.

2020.gada 11.augustā stājās spēkā saistošie noteikumi, kas nosaka kārtību, kādā Ādažu novada pašvaldība sniedz finansiālu atbalstu interešu izglītības programmu īstenošanai skolas vecuma bērniem Ādažu novadā, kā arī programmu izvērtēšanas kritērijus un finansēšanas apmēru. Noteikumi un pieteikuma veidlapa.

Licence programmas īstenošanai tiek izsniegta Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldē Bruņinieku ielā 29/31. Nākamās licencēšanas komisijas sēdes – 18.maijs un 15.jūnijs.