Jaunumi sportā
sporta-kausi

Lai godinātu mūsu novada labākos sportistus, komandas, biedrības, notikumus, skolotājus, jaunos sportistus, aicinām pieteikt savus pretendentus sporta laureāta balvai!

Sporta laureāta pasākumā pasniegsim balvas 17 nominācijās. Sporta laureāta pasākums plānots 04.02.2022. Ādažu Kultūras centrā. Epidemioloģisko ierobežojumu gadījumā balvu pasniegšanas kārtība tiks noteikta atsevišķi.

Pieteikumus atbilstoši nolikumam “Ādažu pašvaldības sporta laureāts 2021” jāiesniedz līdz 2021. gada 23. decembrim Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Ādažos, Gaujas ielā 33A vai Carnikavā, Stacijas ielā 5. Foto vai videomateriālus sūtīt uz e-pastu  arnis.rozitis@adazi.lvNepilnīgi vai neskaidri aizpildīti pieteikumi netiks vērtēti.

Par šīm nominācijām nepieciešams aizpildīt pieteikumu 1

• Gada sportists / Gada sportista treneris;
  • Gada sportiste / Gada sportistes treneris;
  • Gada jaunais sportists / Gada jaunā sportista treneris;
  • Gada jaunā sportiste / Gada jaunās sportistes treneris;
  • Gada sporta komanda / Gada sporta komandas treneris;
  • Zelta pieredze sportā (gada seniors)

Par šī nominācijām nepieciešams aizpildīt pieteikumu 2

• Gada sporta skolotājs;
  • Gada notikums sportā;
  • Gada sporta organizācija;
  • Gada iedvesmotājs sporta;
  • Gada sportiskākā ģimene.