Grozījumi Ādažu novada pašvaldības 2022. gada 28. septembra saistošajos noteikumos Nr. 72/2022 "Sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu kārtība novadā"

Sabiedrībai viedokļa paušanai nodoti grozījumi Ādažu novada pašvaldības 2022.gada 28.septembra saistošajos noteikumos Nr. 72.2022 "Sabiedrisko ūdens saimniecības pakalpojumu kārtība novadā".

Grozījumu paredz no saistošajiem noteikumiem svītrot devīto punktu, kas noteica, ka "Nekustamā īpašuma īpašnieks vai valdītājs, iesniedzot Pakalpojumu sniedzējam aizpildītu tehnisko noteikumu saņemšanas pieprasījumu, papildu normatīvajos aktos noteiktajam, pievieno piekrišanu tehnisko noteikumu pieprasījumā ietverto personas datu apstrādei un pastāvīgai uzglabāšanai." Valsts datu inspekcija ir secinājusi, ka attiecībā uz tehnisko noteikumu saņemšanu ūdenssaimniecības pakalpojumu jomā, personas datu apstrāde ir obligāti nepieciešams nosacījums pakalpojuma saņemšanai, līdz ar to norāde uz piekrišanu personas datu apstrādei nav nepieciešama.

Noteikumos plānoti arī redakcionāli labojumi, 15. punktā tīmekļvietnes adresi www.adazi.lv nomainot ar www.adazunovads.lv.

Viedokli un priekšlikumus par saistošo noteikumu grozījumiem var izteikt no 20. jūnija līdz 4. jūlijam, iesūtot tos e-pastā dome@adazunovads.lv

Saistošo noteikumu projekti atrodami: adazunovads.lv/tiesibu-aktu-projekti