Jaunumi sportā

28. un 30.novembrī, kā arī 7.decembrī ar Ādažu novada pašvaldības atbalstu Jauniešu iniciatīvas projekta konkursa ietvaros tiek organizēti bezmaksas iepazīšanās treniņi:

1. bērniem un jauniešiem no 7 gadu vecuma;
  2. tie notiks Pirmā ielā 42, Ādažos no plkst. 17:30-18:30;
  3. līdzi jāņem ērts apģērbs, maiņas sporta apavi, labs garastāvoklis!

Svarīgi! Pieteikšanās obligāta, sūtot bērna vārdu, uzvārdu, vecumu un treniņa dienas datumu uz  WhatsApp tel. 22314232.

Vietu skaits ierobežots!

Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet uz norādīto telefona numuru.

Treniņu laikā tiks fotografēts un iegūtie vizuālie materiāli var tikt izmantoti Ādažu novada pašvaldības un tās iestāžu darba publicitātei un prezentācijai.

Padel teniss šobrīd tiek uzskatīts par visātrāk augošo sporta veidu pasaulē un strauji iekaro gan rūdītu sportistu sirdis, gan cilvēku, kuri vienkārši grib jautri un aktīvi pavadīt laiku. Padel teniss ir tenisa un skvoša kombinācija, kas tiek spēlēta pāros. Tas ir jauns un aizraujošs sporta veids, kas sniedz lielisku iespēju atpūsties aktīvi kopā ar ģimeni, draugiem, vai kolēģiem. Šī ir ne tikai iespēja apgūt ko jaunu, atpūsties un izklaidēties, bet arī uzsākt regulāri sportot.