Jaunumi novadā

No 1. septembra portāla Latvija.lv e-pakalpojuma “Iesniegums iestādei” nosaukums tiek precizēts un turpmāk sauksies “Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana”.

Saskaņā ar Iesniegumu likumu e-pakalpojums “Iesniegums iestādei” paredzēts, lai nodrošinātu Iesniegumu likumā ietverto sabiedrības līdzdalības iespēju – priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšanu par iestādes pārvaldīto jomu, tai skaitā par iestādes darbu. Tāpēc no 1. septembra, lietojot tā precizēto nosaukumu un precizēto pielietojuma mērķi, e-pakalpojums ”Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana” izmantojams tikai tam paredzētajam mērķim.

Turpmāk pašvaldības pakalpojumus varēs pieteikt, izmantojot portālā Latvija.lv iestādes oficiālo elektronisko adresi (e-adrese), kā arī iepriekš pierakstoties klātienē pašvaldības Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros (tālr.: +371 67997350 vai +371 67993814), sūtot elektroniski parakstītus dokumentus uz e-pastu dome@adazi.lv vai dome@carnikava.lv, kā arī pa pastu, detalizētāka informācija sadaļā Kontakti.

Ādažu novada pašvaldības Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs